ÇAPAR MARKA HİKAYESİ

kendini özel ayakkabılar ve terlikler
üretmeye tutkuyla adamış bir marka.
dünya modasını yakından takip ediyoruz.

HAKKIMIZDA

ÇAPAR bir ayakkabı markasının ötesinde bir tutku olmayı başarmış, kendine özgü bir çizgisi olan, aranan bir markadır.

Ayakkabıcılık sektöründeki faaliyetine 1996 yılında Gaziantep'te başlamıştır. 3.000 m2 kapalı alana sahip, modern fabrikasında kaliteden ödün vermeksizin, günün modasına uygun ürünlerini kalifiye ve uzman personeli ile yıllık ortalama 2 milyon çift ürün üretmeye devam etmektedir.

Globalleşen dünyadaki trendleri yaşam stiline dönüştüren ÇAPAR, kadın ve erkeğin aradığı marka haline gelmiştir. Modern, dinamik ve elegan tasarımları ile iş, gece, hafta sonu gibi farklı konseptlerde üretim gerçekleştirmektedir. ÇAPAR, “Toplam Kalite” anlayışı doğrultusunda ürettiği, kendi tasarımı olan ayakkabılar ile pazarını dünya çapında genişletmek ve ÇAPAR’ı sektörünün aranan markası konumuna getirmek amacındadır.

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLER

1

DÜRÜSTLÜK

Müşterilerimizin her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmayı, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürerek ve zamandan tasarruf sağlamayı hedefleriz.

2

ZAMANINDA ÜRETİM

Kurulduğu günden bu yana sektöründeki yenilikleri takip eden, müşterilerine zaman kazandıran hizmet ve ürünler sunan ÇAPAR, gelişmeye ve büyümeye açık, kurumsal kimliği ile kendini belli eden bir kuruluş.

3

SÜREKLİ DEĞİŞİM

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile farklı olmaya çalışıyoruz.